Šéf orchestru

Míla Vaváček

Nejčastěji jej můžete vidět hrát na hudební nástroje, střílet z děla nebo obsluhovat parní strojky. V orchestru hraje první mandolínu, čtyřhlasou parní píšťalu, zpívá a provází vystoupení orchestru akademicky chytrými a někdy i třeskutě vtipnými řečmi.

Kapelní kuchař

Michal Šimík

Majitel hlasu silnějšího než hvizd parní píšťaly. Zaujme nejen svým impozantním vzhledem, ale i jedinečným nástrojem, na který v orchestru hraje. Steambass je jen jedna na světě a tu máme my!

Kapelní drsňák

Erik Bibr

Věčně zachmuřený drsňák, kterého potkáte nejčastěji v sedle motorky, ovšem my doufáme, že motorku časem vymění za nějaký parní velocipéd. V orchestru zpívá a hraje první kytaru.

Kapelní zvukmajstr

Jiří Cintl

Kapelní expert na zvukové vychytávky, snímače a podobné hračky. Nezkazí žádnou legraci, v orchestru zpívá a obsadil první pětistrunné banjo.

Kapelní bavič

Daniel Klug

Kapelní bavič, kterého si rádi dobíráme hlavně při koncertech, za což nás bezmezně miluje. Dandy je brilantní hráč, v orchestru zpívá a obsadil první elektrické housle.

Kapelní rytmumilovník

Petr Miadok

Vystudovaný konzervatorista a jezdec na deskách. Má rád dobré jídlo a legraci, ostatně jako všichni spoluhráči a v orchestru obsadil veledůležité místo na prvních bicích.